Tiny House Oteller

Tiny House Oteller

Turizm yatırımcıları ve otelcilik sektörü girişimcileri için doğanın içinde, çok kısa bir süre içinde, müstakil yaşam odaklı tiny house otel projeleri hayata geçirmek Mooble House ile mümkün. Mooble House Tiny House Otel modelleriyle, konuklarınıza ev konforu hissettireceğiniz konaklama deneyimi sunabilirsiniz. Bu yazımızda 2023 yılında konaklama yapabileceğiniz tiny house otelleri ve sundukları imkanları bir araya getirdik.

2023 Yılında Konaklama Yapabileceğiniz Tiny House Otelleri

Villa La Fontana Tiny House Otel Villa La Fontana tiny house otel projesi, Urla’da 250 bitki çeşidinin arasında lüks ve konforlu tatil deneyimi sunma amacıyla hayata geçirildi. 84 kişilik konaklama kapasitesine sahip tesis, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir ile Çeşme’nin ortasında bulunuyor. Ayrıca iskeleye 1km, plaja ise 1,5km mesafede yer alıyor ve deniz tatili yapmak isteyenler için ideal konum olma özelliği taşıyor. Göl manzarası ve açık yüzme havuzu bulunan otel, sauna, basketbol, tenis sahası ve güneşlenme terası olanakları da sunuyor. Villa La Fontana tiny house otel projesi, Comfort ve Suit oda seçenekleri oluşturularak farklı ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde planlandı. Tatilini tiny house otelleri ile planlamak isteyenler için İzmir’de harika bir konaklama noktası.

Erim Çiftliği Tiny House Otel

Erim Ailesi tarafından işletilen Gardemiel Restaurant müdavimlerinin yoğun isteği üzerine çiftliğe tiny house otel modelleri konumlandırıldı. Çünkü müdavimler restoranda yemek yedikten sonra çiftlikte konaklayarak daha çok vakit geçirmek istiyordu. Çiftliğin en önemli özelliklerinden biri de yalnızca Kuzey Ankara’da bulunan yabani türlerin, genetiğiyle oynanmamış ve hibridizasyon görmemiş ürünlerin yetiştiriliyor olması. Restoranda da bu ürünler kullanılarak menü oluşturulduğu için ideal bir gastronomi durağı olarak biliniyor.

Rita Çiftlik Tiny House Otel

Rita Çiftlik, 2022 yılı içinde ekranların sevilen yüzü İlker Ayrık’ın girişimi olarak hayat buldu. İstanbul Beykoz İshaklı köyünde bulunan Rita Çiftlik, sürdürülebilir tarım yapılan bir arazi olup, içinde 9 tiny house konumlandırılmasıyla konaklama, restoran ve etkinliklerin yapıldığı bir yaşam alanına dönüştü. 17 dönümlük araziye yayılan Rita Çiftlik’e ister brunch ister konaklamak için gidebilir, şehrin göbeğinde gerçek doğal yaşam deneyimi yaşayabilir, çocuklar için açılan doğada yaşam atölyelerine göz gezdirebilirsiniz. Rita Çiftlik 9 tiny house otel modeliyle, 36 kişilik konaklama kapasitesine sahip ve 4 mevsim kullanıma açık.

Sapanca Gölevi Tiny House Otel

Sapanca Göl Evi tiny house otel, Sapanca Gölü’nün hemen kenarında, doğal güzelliklerin tam ortasında hayata geçirildi. Tesis, doğayla bütünleşerek zaman geçirmek, dinlenmek, tatil yapmak isteyen doğa severler için adeta çekim merkezi. Sapanca Göl Evi’nde 10 adet tiny house otel modeli bulunuyor ve 2-4 kişilik konaklama olanakları sunuluyor.

Adrasan Tiny House Otel

Adrasan Tiny House Otel, Antalya’da yer alıyor. 2021 yılında hayata geçen bu tiny house oteli, balık tutmayı sevenler için ideal bir konumda. Ayrıca Adrasan’ın eşsiz iklimi ve coğrafyası da bölgede konaklamayı cazip hale getiren etkenlerden sadece biri. Bunun haricinde tesis, akşamları barbekü keyfi, açık havada yemek ve muhteşem doğanın tadını çıkarma imkânı da bir arada sunuyor. Adrasan Tiny House Otel, 16 kişilik kapasitesine sahip.

Gulet Tiny House Otel Asos

Çanakkale’de hayata geçirilen Gulet Tiny House Otel, denize sıfır konumuyla denize girmeyi sevenlere hitap ediyor. 44 kişilik konaklama kapasitesine sahip tiny house oteli, Asos’un muteşem doğası ve iklimi sayesinde de benzersiz bir tatil tesisi olma özelliği taşıyor. Tamamı Mooble House ürünleriyle kurgulanan ve tasarlanan olan bu tiny house otelleri ile doğada yaşamın tadını çıkarmak mümkün. 4 mevsim uygunluğuyla ve farklı etkinlikleriyle cazibe merkezi olan tesislerde konaklayarak unutulmaz anlara tanıklık edebilir, son dönemlerin parlayan yıldızı tiny house otellerde konaklama deneyimini yaşayabilirsiniz.