Gölevi Otel

Mooble House Tiny House Otel ürünleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hisettiğiniz bir konaklama deneyimi yaşayabilir ve sunabilirsiniz. Turizm yatırımcıları ve otelcilik sektörü girişimcileri için kısa sürede doğanın içinde, müstakil yaşam odaklı otel projeleri hayata geçirmek Mooble House tiny house ile mümkün.

Adrasan Tiny House Otel

Mooble House Tiny House Otel ürünleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hissettiğiniz bir konaklama deneyimi yaşayabilir ve sunabilirsiniz. Antalya’da bulunan Adrasan Tiny House Otel’de Mo.4 800 ve Mo.1 635 modelleri yer alıyor. Ürünlerin donanımında tüm ev fonksiyonları bulunuyor. Böylece kullanıcılar uzun dönemli konaklamalarda da ev konforunu sürdürebiliyor.

Gulet Tiny House Otel

Mooble House Tiny House Otel ürünleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hissettiğiniz bir konaklama deneyimi yaşayabilir ve sunabilirsiniz. Assos, Çanakkale’de bulunan Gulet Tiny House Otel’de Mo.1 635 ve Mo.2 850T modelleri yer alıyor. Mo.1 635 modeli mutfak, yaşam ve yatma alanları ve banyo fonksiyonları sunuyor. Mo.2 850T modeli ise daha minimal bir konaklama deneyimini manzara yönündeki yatma alanı ve banyosu ile sunuyor. Gulet Tiny House Otel farklı kullanıcılara farklı fonksiyonları olan konaklama seçenekleri sunuyor.