Mo.2 450

Mo.2 450 Tiny House, tek hacim içerisinde kullanım sunan bir Mooble House modelidir. Dış cephede, uzun kenarlarda metal, dar kenarlarda ise ahşap uygulaması bulunur. Mutfak ve yaşam alanı, oda içinde hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilir. Mo.2 450 Tiny House, 4.5 m uzunluğunda ve 2 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.2 560V

Mo.2 560V Tiny House, ürüne girişin dar cepheden yapıldığı bir Mooble House modelidir. Tasarımındaki içerlek veranda sayesinde kullanıcılar kapılarını manzaraya açar ve doğa ile buluşur. Dış cephe kaplaması metal ağırlıklıdır. 5.60 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur. Kendi içerisinde veranda bulunan bir Mooble House kullanımını tercih edenler için tasarlandı.

Mo.2 675 Özel Üretim

Mo.2 675 Tiny House uyku ve yaşam alanlarının ayrı mekanlar olarak tasarlandığı Mooble House modelidir. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Uyku ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. Tasarım felsefesinde, mobilyaların sürekliliği ve farklı işlevlere dönüşebilme özelliği benimsenmiştir. Yatma alanında bulunan katlanır duvar yatağı, kullanılmadığı zaman dilimlerinde farklı hobiler için yeni bir alan açılmasını sağlar. Yaşam alanında sabit bir çalışma masası olarak kullanılan mobilya, aynı zamanda içerisinde depolama alanları barındırır ve açılarak yemek masasına dönüşür. 6.75 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.2 675 Ofis ve Bekleme Alanı

Mobil olmayı tercih eden işletme sahipleri için, Mo.2 675 Tiny House modelinin ofis kurgusuyla tasarlanan türevidir. 6.75 uzunluğundaki yaşam alanının bir tarafı bekleme salonu diğer tarafı ise sabit çalışma alanı şeklinde paylaşımlı kullanılabilir. Aynı zamanda, showroom, satış ofisi, resepsiyon gibi kullanım amaçları için yaşam alanının tamamı kurumsal bir konsept doğrultusunda kullanıma açılabilir. Mekânın içinde herhangi bir bölücü eleman olmadığından aynı hacim içinde farklı yerleşim olasılıkları mümkündür.

Mo.2 800

Mo.2 800 Tiny House, en optimum çift oda kurgusunu sunan Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Ürünün merkezinde yer alan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Uyku ve yaşam alanlarının birbirinden ayrılmış olması, bu modeli 4 kişilik aileler için en kullanışlı model haline getiriyor. 8 metre uzunluğunda, 4 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.2 850T

Mo.2 850T Tiny House ticari amaçlı tasarlanmış, konaklama işlevine sahip Mooble House modelidir. Aynı araç içinde birbirinden bağımsız iki farklı yaşam alanı sağlar. Bir başka deyişle iki farklı otel odası aynı modül içinde sunulur. Mo.2 850T Tiny House genel itibariyle otel yatırımları için tercih edilir. Ancak, sık sık birlikte vakit geçirmek isteyen iki ailenin yaşamı için de çözüm oluşturur. 8.50 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımına uygundur.