Mo.1 560

Mo.1 560, yaşam ve uyku alanlarının tek bir hacimde ergonomik bir asma kat ile birleştiği bir Mooble House modelidir. Mutfağın ve ıslak hacmin üzerinde yer alan asma katı ve tavan penceresi sayesinde kullanıcılar gökyüzü manzarasının keyfini çıkarabilir. 5.6 metre uzunluğunda, 2.55 m genişliğinde, 4 kişinin kullanımına uygun olan bu model, kullanıcılarına fonksiyonel ve kompakt bir çözüm sunar.

Mo.1 560 Off-Grid

Mo.1 560 Off-Grid şehre geri dönmeyecekler için tasarlandı. Üzerinde yer alan güneş panelleri, içerisindeki akü sistemi, su depoları gibi ürünler sayesinde şebekeye bağlı kalmadan yaşamı mümkün kılar. İçerisinde yer alan akıllı ev paneli sayesinde ürüne bağlı olan cihazlar kontrol edilebilir, kalan su miktarı gibi verilere ulaşılabilir.

Mo.1 635

Mo.1 635 modelinde, yaşam ve uyku alanları, aynı hacim içerisinde ergonomik bir asma kat ile bir araya gelir. Mutfağın ve ıslak hacmin üzerinde yer alan asma katı ile kullanıcılar gökyüzü manzarasının keyfini çıkarabilir. 6.35 metre uzunluğunda, 2.55m genişliğinde. 4 kişinin kullanımına uygun olan bu model, kullanıcılarına fonksiyonel ve kompakt bir çözüm sunar.

Mo.1 650

Mo.1 650, yaşam ve uyku alanlarının tek bir hacimde ergonomik çift asma kat ile birleştiği bir Mooble House modelidir. Mutfağın ve ıslak hacmin üzerinde yer alan asma katı ile kullanıcılar gökyüzü manzarasının keyfini çıkarabilir. Beşgen pencereli, 6.5 metre uzunluğunda, 5 kişinin kullanımına uygun olan bu model, kullanıcılarına fonksiyonel ve kompakt bir çözüm sunar.