Mooble House Tiny House Modelleri

Mo.1 Tiny House

Fonksiyonel ve kompakt çözümler için Mo.1 Tiny House modellerimize göz atın!

Mo.2 Tiny House

Sık seyahat edenler, home office çalışanlar, aynı hacim içinde iki ayrı yaşam alanı tercih edenler için ayrı ayrı kurgular tasarlandı. Aynı model çatısı altında, 9 farklı tiny yaşam alanı ile beklentilerinizin üzerinde çözümler sunuyoruz!

Mo.3 Tiny House

Tiny House’lar ilk bakışta yazın kullanılacak bir araç gibi algılansa da güçlü izolasyonları ve iklimlendirme donanımları ile kışın da kullanıma uygun. Yazın güneyde dilediğiniz bir yazlık kasabada konumlandıracağınız Tiny House’unuzla yazı en keyifli şekilde yaşayabilir; kışın ise evinizi şehirdeki işinize yakın ormanlık bir bölgede park edebilirsiniz. Bu sayede Cuma akşamı kısa bir araba yolcuğu ile kendi orman evinizde yorgunluk kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Mo.4 Tiny House

Akıllı mobilya tasarımı sayesinde her mobilyanın birden fazla işlev sunabildiği, home office çalışanlara doğada sınırsız özgürlük sağlayan Mo.4 modeli çatısı altında 4 farklı kurgu sunuyoruz. Mooble House ile ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayan bir mobil ev sahibi olmanız an meselesi.

Mo.5 Tiny House

Sıklıkla lokasyon değiştirmek isteyen, mobil olmayı yaşam biçimi olarak benimseyen tiny house severlere optimum çözüm Mo.5 modelimizin altında. Keyifli yolculuklar!