Mo.1 Tiny House

Fonksiyonel ve kompakt çözümler için Mo.1 Tiny House modellerimize göz atın. Aynı model çatısı altında, 5.6 metreden 6.50 metre uzunluğuna kadar, her biri 4 kişilik, 3 farklı tiny yaşam alanı!

Mo.2 Tiny House

Sık seyahat edenler, home office çalışanlar, aynı hacim içinde iki ayrı yaşam alanı tercih edenler için ayrı ayrı kurgular tasarlandı. Aynı model çatısı altında, 7 farklı tiny yaşam alanı ile beklentilerinizin üzerinde çözümler sunuyoruz.

Mo.3 Tiny House

Asma katlı bir tiny house hayali kuranları, yatağından gökyüzünü izlemek için olanakları araştıranları Mo.3 modellerimizi incelemeye davet ediyoruz. 8 metreye kadar ulaşan şaşırtıcı seçenekleri hemen inceleyin.

Mo.4 Tiny House

Akıllı mobilya tasarımı sayesinde her mobilyanın birden fazla işlev sunabildiği, home office çalışanlara doğada sınırsız özgürlük sağlayan Mo.4 modeli çatısı altında 4 farklı kurgu sunuyoruz. Mooble House ile ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayan bir mobil ev sahibi olmanız an meselesi.

Mo.5 Tiny House

Sıklıkla lokasyon değiştirmek isteyen, mobil olmayı yaşam biçimi olarak benimseyen tiny house severlere optimum çözüm Mo.5 modelimizin altında. Keyifli yolculuklar!