Kurumsal

Türkiye'nin önde gelen tiny house üreticisi olarak 11.000 m2 kapalı ve 20.000 m2 açık üretim alanımız ile yılda 4.000 tiny house üretim kapasitesine sahibiz.

Mooble House ürünlerini farklı tasarım ve mühendislik disiplinlerinden oluşan ekibimizle endüstri prensiplerine uygun olarak tasarlıyor ve üretiyoruz.

Mooble House, üretimini kendi O2 Avrupa Tip Onay Belgesi altında sürdürmektedir.

Mooble House ürünleri 2018/858 Treyler yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte olup tüm Avrupa yollarında çekilmeye uygundur.

 

Mooble House, Türkiye’nin minimalist yaşamı ve fonksiyonelliği harmanlayarak, sürdürülebilir ve yenilikçi yaşam alanları yaratan öncü Tiny House üreticisidir. Türkiye'de 7, globalde 8 Showroom ile hizmet veren Mooble House, 11.000 m2 kapalı ve 20.000 m2 açık üretim alanıyla, mimalar, endüstri ürünleri tasarımcıları ve mühendislerden oluşan multidisipliner bir ekip tarafından üretiliyor. Consera bünyesinde yer alan Mooble House yılda 4.000 adede kadar Tiny House üretme kapasitesine sahiptir.
 
Mooble House, Tiny House konseptini Türkiye'de ve dünyada popüler hale getirmek amacıyla kullanıcının ihtiyaç ve beklentilerini önceliklendirir ve her bir Tiny House'u benzersiz bir yaşam alanına dönüştürmek için özel çözümler geliştirir. Üretim süreci, Avrupa standartlarına uyumlu olacak şekilde yürütülmekte ve her bir Mooble House Tiny House O2 belgesine sahiptir. Mooble House markalı tüm mobil evler 2018/858 treyler yönetmeliğine uygun olarak üretilir ve tüm Avrupa yollarında güvenle çekilmeye uygundur.

Neden Mooble House?

Mooble House olarak vizyonumuz, Tiny House konseptini daha ulaşılabilir ve esnek bir yaşam biçimi olarak öne çıkarmak ve kullanıcılara doğa ile iç içe, özgür ve sürdürülebilir bir yaşam alanı sunmaktır. Tiny House'larımız, zamansız tasarımı, üstün kaliteyi ve çevre dostu malzemeleri bir araya getirerek, minimalist yaşamın tüm avantajlarını kullanıcılara sunar.
 
Güvenli ve konforlu Tiny House'lar üreterek, sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak misyonuyla kullanıcılarımızı doğanın iyileştirici gücü ile buluşturmayı ve hayallerindeki doğada yaşam tarzını gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Her bir Mooble House, gösterdiğimiz özen ve kalite standartlarımızla, sahiplerine özgürlük ve esneklik sunar.
 
Öte yandan B2B iş birliklerimizle, adetli üretim kapasitemizi ve geniş alan tasarım deneyimimizi ortaya koyarak otel ve resort gibi ticari projelere de çözümler sunuyoruz. Özelleştirilmiş Tiny House modellerimizle, iş ortaklarımıza benzersiz konaklama deneyimleri oluşturma fırsatı sağlıyor projelerine değer katıyoruz. Mooble House sadece bireysel kullanıcılar için değil aynı zamanda ticari işletmeler için de ideal Tiny House çözümleri geliştiren bir üretici olarak sektördeki yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkmaktadır.
 
Yüksek Üretim Kapasitesi: Yılda 4.000 Tiny House üretim kapasitemizle Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük Tiny House üreticilerinden biriyiz.
 
Sertifikalı Kalite: Mooble House ürünleri CE sertifikalı çelik üst yapıya sahiptir. Ürünlerimiz O2 belgelidir ve kendi Tip Onay Belgesi ile sertifikalandırılmış olup,
tüm Avrupa yollarında güvenle çekilebilir.
 
Özelleştirilebilir Tasarım: Endüstri startlarında üretim gerçekleştirirken aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaç ve hayallerine uygun kişiselleştirme seçeneklerine sahip Tiny House tasarımları sunuyoruz.
 
Sürdürülebilir Malzemeler: Çevreye duyarlı, geri dönüştürebilme oranı yüksek malzeme seçimlerimizle, sürdürülebilir ve çevre dostu yaşam alanları üretiyoruz.
 
Mooble House ile ilgili daha fazla bilgi almak, showroomlarımızı ziyaret etmek veya e-kataloğumuzu incelemek için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Hayalinizdeki Tiny House yaşamına kavuşmak ve doğada yaşamı deneyimlemeye başlamak için bizimle iletişime geçin!