Gölevi Otel

Mooble House Tiny House Otel ürünleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hisettiğiniz bir konaklama deneyimi yaşayabilir ve sunabilirsiniz. Mooble House’un ilk otel örneği ise Sapanca’da bulunuyor. Sapanca Gölevi Konaklama ve Restaurant tesisinin tüm odaları Mooble House tiny house’lardan oluşuyor

Adrasan Tiny House Otel

Mooble House Tiny House Otel ürünleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hissettiğiniz bir konaklama deneyimi yaşayabilir ve sunabilirsiniz. Antalya’da bulunan Adrasan Tiny House Otel’de Mo.4 800 ve Mo.1 635 modelleri yer alıyor. Ürünlerin donanımında tüm ev fonksiyonları bulunuyor.

Gulet Tiny House Otel

Mooble House Tiny House Otel ürünleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hissettiğiniz bir konaklama deneyimi yaşayabilir ve sunabilirsiniz. Assos, Çanakkale’de bulunan Gulet Tiny House Otel’de Mo.1 635 ve Mo.2 850T modelleri yer alıyor.

CK Architecture Olive Garden

CK Architecture Olive Garden farklı kullanıcılara farklı fonksiyonları olan konaklama seçenekleri sunuyor.

Villa La Fontana

Mooble House ürünleri ile hayata geçirilen Villa La Fontana Projesi, İzmir/Urla’da gastronomi deneyiminin merkezinde, benzersiz bir konseptle konaklama imkânı sunuyor. Mo.2 800 modelimiz tercih edilerek toplam 20 Tiny House konumlandırılan tesis, 250 farklı bitki çeşidi arasında, 4 mevsim, huzurlu tatil yapmak isteyenler için adeta çekim merkezi. 84 kişilik konaklama kapasitesi sunan tesisin restoranı da bulunuyor.

Erim Çiftliği

Erişim Çiftliği, Kuzey-Orta Anadolu geçiş noktasındaki ekosistem üzerine kurulu, Ankara, Kazan’da bulunuyor. İlk olarak buğday yetiştirilmiş olan çiftlik, zamanla Avusturya çamı, Doğu Karadeniz Göknarı ve Karakavaklarla çevrili bir meyve bahçesine dönüştürülmüş. 2020 yılında yerel bitki örtüsünü üretmek, yetiştirmek ve tarıma kazandırmak amacıyla yenilenmiş olan Erim Çiftliği, içerisinde bulunan Gardemiel isimli restoranıyla ve çiftlikte yetişen ürünlerle pişirilen çok özel tatların sunulmasıyla ünlü. Çiftliğin en önemli özelliklerinden biri de yalnızca Kuzey Ankara’da bulunan yabani türlerin, genetiğiyle oynanmamış ve hibridizasyon görmemiş ürünlerin yetiştiriliyor olması.

Rita Çiftlik

Rita Çiftlik, 9 tiny house ile 36 kişilik konaklama kapasitesine sahip ve 4 mevsim kullanıma açık. Çiftlikte 2 adet Mo.1 635, 2 adet Mo.1 560, 2 adet Mo.5 400 ve 3 adet Mo.850 Twin modelleri tercih edildi.