Mo.3 450

Mo.3 450 Tiny House dış cephede ahşap görünüm arayan kullanıcılar için tasarlanmış bir Mooble House modelidir. Beşik çatı formundaki ürün, kullanıcılarına ev sıcaklığını hissettirir. Mekân içerisinde herhangi bir bölücü eleman olmadan mutfak ve yaşam alanı bir araya geldiği Mo.3 450 Tiny House ile kullanıcılar alan ferahlığının keyfini çıkarabilirler. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.3 800

Mo.3 800 Tiny House çift oda kurgusuyla tasarlanmış Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları tamamen ahşap olup çatısı metaldir. İç mekânda, ürün merkezine konumlanmış olan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur, uyku ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. 4 kişilik aileler için verimli model olma özelliği taşıyan Mo.3 800 Tiny House 8 metre uzunluğundadır.

Mo.3 850

Mo.3 850 Tiny House modeli hem ev hem otel amaçlı kullanıma uygun bir modeldir. Ürünün merkezinde konumlandırılmış olan geniş mutfağı ve konforlu banyosu iç mekânda koridor oluşturur. Bu sayede yaşam ve uyku alanları birbirinden ayrışır. Yemek için tasarlanmış özel alanı ile 4 kişinin kullanımı uygun olan bu model 8.5 metre uzunluğundadır.