Mo.4 450

Mo.4 450 Tiny House tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal, kalan üç cephede ahşaptır. Herhangi bir bölücü eleman olmadan tasarlanmış olan Mo.4 450 Tiny House ile mutfak ve yaşam alanı bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin ferahlığının keyfini çıkarabilir. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.4 450 Cafe

Mo.4 450 Cafe Tiny House ürünü ticari amaçlı kullanımlar için tasarlanan bir modeldir. Yiyecek ve içecek servislerine hizmet verebilen bu model, dükkân, mağaza gibi farklı amaçlar için de değerlendirilebilir. Kısa sürede kafe ve restoran gibi işletme açmak isteyen, işletmesini gezici olarak değerlendirmeyi düşünen kişiler için ideal bir modeldir. Mo.4 450 Cafe Tiny House iç mekânı, işletmenin ihtiyacına göre yapılandırılabilen bir model olma özelliği taşır.

Mo.4 450 Home Office

Mo.4 450 Home Office Tiny House, çalışma ve yaşam alanını kompakt bir üründe birleştiren Mooble House modelidir. Ürünün tasarımı, kurgusu ve akıllı mobilya kullanımı sayesinde, minimum alan kullanımıyla maksimum işlevsellik sağlanır. İç mekânda yer alan mutfak çekmecesi, aynı zamanda tezgâh veya yemek masası olarak da kullanılabilir. Mekân içerisinde aynı zamanda sürpriz depolama alanları da mevcuttur. Özel olarak tasarlanmış çalışma alanı, doğa ile iç içe olmayı mümkün kılar. Bu model 4.5 metre uzunluğunda olup 2 kişinin kullanımına uygun olma özelliği taşır.

Mo.4 675

Mo.4 675 Tiny House tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal, kalan üç cephede ise ahşaptır. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo, iç mekânda koridor oluşturur böylece uyku ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. 6.75 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.4 800

Mo.4 800 Tiny House tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal, kalan üç cephe ahşaptır. İç mekânda ürünün merkezine konumlandırılmış olan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Yatma ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. 8 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımına uygundur.