Tiny House Üreticisi Olarak Üstün Kalite ve Güvenliği Nasıl Sağlarız?

Tiny House Üreticisi Olarak Üstün Kalite ve Güvenliği Nasıl Sağlarız?

Mooble House, 50 yıl sektörel deneyimi, mühendis ve tasarımcılardan oluşan multisipliner ekibe sahip bir Tiny House üreticisi olarak üretimden teslimata kadar kalite standartlarına ekstra önem verir. 

11.000 m2 kapalı ve 20.000 m2 açık üretim alanımız ile yılda 4.000 tiny house üretim kapasitesine sahibiz. Bu ürünleri farklı tasarım ve mühendislik disiplinlerinden oluşan ekibimizle endüstri prensiplerine uygun olarak tasarlıyor ve üretiyoruz.

Bir Tiny House üreticisi olarak, kalite standartlarımızı belirlerken sadece dayanıklılık ve estetik değil, aynı zamanda sürdürülebilirlik ve kullanıcı güvenliğine de odaklanıyoruz. Her bir Tiny House modelimiz, Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanır ve üretilirÜrünlerimizin araç statüsü O2 kategorisinde Römork/Karavan’dır. Sahip olduğumuz Avrupa Tip Onay Belgesi ile karayolları mevzuatlarına uyumlu bir üretim süreci gerçekleştirmekteyiz ve ürünlerimiz yollarda güvenle taşınabilir.

Üstün malzeme seçimimiz, her bir yapı elemanının özenle seçilmesi ve uzun ömürlü kullanımı garantileyecek şekilde tasarlanmış olması, Mooble House'un sunduğu üstün kalitenin temelini oluşturur. Bu yaklaşım, müşterilerimize dayanıklı, güvenli ve çevre dostu yaşam alanları sunmamızı sağlar.


Tiny House Üreticisi Olarak Kalite ve Güvenliği Nasıl Sağlarız?

Kalitemizi Belirleyen Malzemelerimiz

Marin Huş Kontraplak
Hafif, ısıya ve suya dayanıklı. Tekne, yat sektöründe de kullanılan bir malzeme.

CE Sertifikalı Hafif Çelik Üst Yapı
Türkiye’de nadir bulunan CE sertifikasına sahip hafif çelik profiller ile üretilen üst yapısı, esneklik ve hafiflik sağlar. Aynı zamanda iklim koşullarından etkilenmez.

Nem Bariyeri 
Rutubete karşı korur, aynı zamanda su yalıtımı sağlayarak sıcak ve soğuk havalarda ısı kayıplarını önler.

Mineral Yün Yalıtım
Hafif ve benzerlerine göre insan sağlığı ve doğada kullanım için uygun. 

Thermowood Fin Çamı
Tüm iklim koşullarına dayanıklı olan Fin Çamı, Thermowood işlemine tabi tutulur. Bu yüksek ısıl işlem sayesinde ahşap böceklenmez ve çürüme gerçekleştirmez.

Alüminyum Kenet 
Hafif ve iklim koşullarına dayanıklı. Paslanma veya oksitlenme gibi riskleri yok. 

Üretimimizin ve Prensiplerimizin Sağladığı Güven

Mooble House olarak ürettiğimiz her Tiny House, güvenliği en ön planda tutarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Güvenliğin sağlanması için, öncelikle kullanılan her malzemenin kalitesini ve güvenliğini standartlarımıza uygun olarak seçiyor ve test ediyoruz. Tüm yapısal bileşenler, dayanıklılık ve güvenlik için titizlikle değerlendirilir. Üst yapısından, treylerına, treylerden yalıtım malzemelerine, elektrik tesisatından mekanik tesisatına kadar her detay, endüstriyel üretim ortamında yüksek kalite kontrol altında gerçekleştirilir
Mooble House olarak sadece güvenli ve konforlu değil, aynı zamanda uzun ömürlü kullanımı sağlayacak olan malzeme seçimlerini, üretim metodunu ve prensiplerini benimsemekteyiz.