Mo.2 675 Özel Üretim

Mo.2 675 Tiny House uyku ve yaşam alanlarının ayrı mekanlar olarak tasarlandığı Mooble House modelidir. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Uyku ve yaşam alanları birbirinden ayrışır. Tasarım felsefesinde, mobilyaların sürekliliği ve farklı işlevlere dönüşebilme özelliği benimsenmiştir. Yatma alanında bulunan katlanır duvar yatağı, kullanılmadığı zaman dilimlerinde farklı hobiler için yeni bir alan açılmasını sağlar. Yaşam alanında sabit bir çalışma masası olarak kullanılan mobilya, aynı zamanda içerisinde depolama alanları barındırır ve açılarak yemek masasına dönüşür. 6.75 metre uzunluğundaki bu mobil ev modelimiz 4 kişinin kullanımına uygundur.

Standart Teknik Bitiriş ve Donanımlar

AL-KO Tandem Torsiyonlu Dingil Seti*. AL-KO Kaplin, Fren, Jant, Lastik, Kriko Seti (4 adet). Dekoratif Boya Prosesli Performans Çeliği Şase. Hot Dip Galvanize Performans Çeliği Üstyapı Konstrüksiyonu. 7 Pin Römork Soketi ve LED Elektrik Sinyalizasyon Komponentleri. Çatı ve Cephe Isı Yalıtımı, 100mm Mineralyün. Zemin Isı Yalıtımı, 100mm Mineralyün. Coat Coil Alüminyum Kenet Çatı ve Cephe Kaplamaları (RAL 7016)*. BGS Trapez Cephe ve Çatı Kaplaması (RAL 7016)*. Thermowood Finlandiya Çamı Dış Cephe Kaplamaları. Dupont Tyvek Solid Nefes Alan Su Yalıtım Kaplaması. Isı Yalıtımlı Alüminyum Kapı ve Pencere Doğramaları. 4+16+4 Low-E Isı Yalıtım Camları. Doğal Huş Marin Kontra Mutfak ve Sabit Mobilya Grubu. Doğal Huş Marin Kontra Lambri Sistem Görünüm (Duvar ve Tavan). Duvar ve Tavan Kaplamalarına Ahşap Boya veya Vernik Uygulaması. Aşınma Dayanımı Yüksek Laminant Parke. Compact Laminant Islak Hacim Kapısı.

Devamını Göster

*Ürün özelinde değişiklik gösterebilir.

Standart Mekanik Donanımlar / On Grid

İster mobil ofis, ister mobil ev! Duş Alanında Akrilik Duş Teknesi. Temperli Cam Duş Paneli ve Seramik Duvar Kaplamaları. Konut Tipi Klasik Rezervuarlı WC (1.Sınıf). Ankastre Duş Seti ve Dolaplı Banyo Lavabosu. Konut Tipi Mekanik Ekipmanlar (1. Sınıf). Temiz Su ve Atık Su Bağlantı Noktaları. 2'li Elektrikli Ocak ve Eviye Sistemi*. Isı Yalıtımı ve Mekanik Tesisat Sistemi. Klima için Elektrik ve Mekanik Altyapı. Sıcak Su Temini için Elektrikli Mini Termosifon Altyapısı.

*Ürün özelinde değişiklik gösterebilir.

Standart Elektrik Donanımları / On Grid

Halogen Free 220 Volt Elektrik Tesisatı. 1.Sınıf Konut Tipi Elektrik Ekipmanları. LED Dış ve İç Aydınlatma Ekipmanları.

Opsiyonel İç Donanımlar

Masif Meşe Mutfak Tezgâhı. Masif Meşe Basamak Kaplaması (İç Mekan Merdiven)*. LVT (Luxury Vinyl Tile) Parke. Açılır Kapanır Tezgâh Uzantısı. Pencere Çevresi Ahşap Pervaz Yapımı. Marin Kontrplak Koltuk Yapımı OO Yatak Başı ve Yatak Bazası Yapımı*. Tavan/Duvar Vantilatörü. Gazlı Ocak için Bakır Borulama Altyapısı. Soba ve Baca Sistemi*. Karbon Filtreli Aspiratör. Termosifon (30lt). Klima Sistemi. Standart veya Mini Buzdolabı (220 Volt). Çamaşır Makinesi (220 Volt). Bulaşık Makinesi (220 Volt). Fırın (LPG/Elektrik). Mikrodalga Fırın.

*Ürün özelinde değişiklik gösterebilir.

Opsiyonel Dış Donanımlar

Coat Coil Alüminyum Kenet veya BGS Trapez Çatı ve Cephe Kaplamaları Renk Farkı. Çatı Penceresi. Kapı ve Pencere Sineklikleri. İsveç Çamı Teras Seti ve İsveç Çamı Dış Merdiven. Tüp için Kutu Yapımı. Kriko Stant. Uydu Anten Seti. Alarm ve CCTV Kamera Seti. 2kW Inverter Jeneratör Seti.

Devamını Gizle