Mooble House Tiny House Modelleri

Mo.1 Tiny House

Mo.1 Tiny House modelleri yaşam ve uyku alanlarının aynı hacimde çözüldüğü seçeneklerden oluşur. Yani yaşam ve uyku alanını birbirinden ayırmadan mümkün olan en kompakt yaşam alanına ulaşmayı hedefleyenler için idealdir. Dış cephe kaplaması ağırlık olarak, uzun kenarlarda metal, dar kenarlarda ahşap olacak şekilde tasarlanmış olan Mo.1 Tiny House modellerinde uyku alanı ürünün asma katında yer alır. Fonksiyonel ve kompakt yaşam alanına sahip Mo.1 Tiny House Modelleri’ni şimdi keşfedin!

Mo.2 Tiny House

Mo.2 Tiny House Modelleri, dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak, uzun kenarlarda metal, dar kenarlarda ahşap olacak şekilde tasarlanıyor. Zemin kaplamasından duvar kaplamasına kadar tüm alanların malzeme ve renk seçimlerinin yapılabildiği Mo.2 Tiny House modellerinde, klima, soba ve sineklik gibi opsiyonel ürünler de tercih edilebiliyor. Hem tek hem de iki ayrı yaşam alanına sahip Mo.2 Tiny House Modelleri’ni şimdi keşfedin!

Mo.3 Tiny House

Mo.3 Tiny House Modelleri sıcak yuva algısı ön planda tutularak tasarlanıyor. Dış cephenin neredeyse tamamı ahşap görünümde olmakla birlikte yalnızca çatıda metal kullanılıyor. Diğer tüm modellerde olduğu gibi ahşap kısımlarında Thermowood Fin Çamı kullanılan bu tiny house modeli tüm iklim koşullarına dayanıklı olma özelliği taşıyor. Ahşap ağırlıklı görünümün doğayla bütünleştiği eşsiz tasarıma sahip Mo.3 Tiny House Modelleri’ni şimdi keşfedin!

Mo.4 Tiny House

Mo.4 Tiny House Modelleri yaşam alanında ahşap tercih edenlere özel tasarlanıyor. Tek yöne eğimli çatı formu ile sıra dışı tasarımı doğayla bütünleştiren Mo.4 Tiny House, üç cephede ahşap, arka cephe ve çatıda metal görünüme sahip olma özelliği taşıyor. Doğayla bütünleşik görünümünün yanı sıra iç mekânda akıllı çözümlerin en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlandığı bu model, farklı kullanım stillerine uygunluğuyla da ön plana çıkıyor. Ahşap ağırlıklı görünüm ve alışılmışın dışında çatı formunun doğayla bütünleştiği eşsiz yaşam alanına sahip Mo.4 Tiny House Modelleri’ni şimdi keşfedin!

Mo.5 Tiny House

Mo.5 Tiny House Modelleri sık lokasyon değiştirmeyi sevenlere özel, kolay mobil olabilme üzerine kurgulanıyor. Kompakt, fonksiyonel ve ihtiyaç odaklı üretilmiş olan Mo.5 Tiny House, sık seyahat eden ancak ev sıcaklığından vazgeçemeyenlerin rahatlıkla taşıyabilmesi için tasarlanıyor. Daha sık mobil olmak ve minimalizmin sınırlarını zorlamak isteyenlere özel üretilmiş Mo.5 Tiny House Modelleri’ni keşfedin!