Mo.1 Tiny House

Pozrite sa na naše modely Mo.1 Tiny House pre funkčné a kompaktné riešenie! Pod strechou rovnakého modelu ponúkame 4 rôzne malé obytné Tiny s dĺžkou od 5,6 metra do 6,50 metra, každý pre 4 osoby.

Mo.2 Tiny House

Pre časté cestovateľov, pracovníkov v domácej kancelárii a pre tých, ktorí dávajú prednosť dvom oddeleným obytným priestorom v rovnakom objeme boli navrhnuté oddelené nastavenia. Ponúkame riešenia, ktoré prekonajú vaše očakávania, s 9 rôznymi malými obytnými priestormi pod rovnakou modelovou strechou!

Mo.3 Tiny House

Pozývame tých, ktorí snívajú o maličkom domčeku s medziposchodím, a tých, ktorí hľadajú možnosti pozorovať oblohu zo svojej postele, aby si prezreli naše modely Mo.3. Pozrite sa na úžasné možnosti, ktoré teraz dosahujú až 8 metrov.

Mo.4 Tiny House

Vďaka šikovnému dizajnu nábytku ponúkame 4 rôzne nastavenia pod modelom Mo.4, kde každý kus nábytku môže ponúknuť viac ako jednu funkciu a ktorá poskytuje neobmedzenú slobodu pracovníkom domácej kancelárie v prírode. S Mooble House je len otázkou času, kedy sa stanete majiteľom mobilného domu, ktorý plne vyhovuje vašim potrebám.

Mo.5 Tiny House

Optimálnym riešením pre milovníkov Tiny Houses, ktorí chcú často meniť umiestnenie a prijať mobilitu ako životný štýl, je náš model Mo.5. Peknú cestu!