Mo.3 450

Mo.3 450 je model Mooble House určený pre používateľov, ktorí hľadajú drevený vzhľad exteriéru. Tento produkt v podobe kolískovej strechy dáva svojim užívateľom pocítiť teplo domova. Kuchyňa a obytný priestor sa spájajú bez akýchkoľvek deliacich prvkov v priestore. Užívatelia si tak môžu užívať priestrannosť priestoru. Tento model s dĺžkou 4,5 metra je vhodný pre použitie 2 osobami.

Mo.3 560

Mo.3 560 je jediný model Mooble House s možnosťou medziposchodia spomedzi ostatných variácií Mo.3. Vonkajší obklad je kompletne drevený a strecha je plechová. Obývacia časť a priestor na spanie sú kombinované v rovnakom objeme s ergonomickým medziposchodím. S medziposchodím nad kuchyňou a mokrým priestorom si užívatelia môžu vychutnať výhľad na oblohu. Tento model, ktorý je dlhý 5,6 metra a je vhodný pre použitie 4 osôb, ponúka svojim užívateľom funkčné a kompaktné riešenie.

Mo.3 800

Mo.3 800 je model Mooble House, ktorý ponúka usporiadanie dvojlôžkovej izby. Vonkajší obklad je kompletne drevený a strecha je plechová. Kuchyňa a kúpeľňa, ktoré sa nachádzajú v strede produktu, tvoria chodbu. Spací a obývací priestor sú od seba oddelené. Oddelenie spacieho a obytného priestoru robí z tohto modelu najefektívnejší model pre 4-členné rodiny. Tento 8 metrov dlhý model je vhodný pre použitie 4 osobami.

Mo.3 850

Model Mooble House Mo.3 850 je model vhodný pre domáce aj hotelové použitie ako ostatné produkty Mooble House. Priestranná kuchyňa a pohodlná kúpeľňa v strede produktu tvoria chodbu.