Mo.1 560 Off-Grid

Mo.1 560 Off-Grid şehre geri dönmeyecekler için tasarlandı. Üzerinde yer alan güneş panelleri, içerisindeki akü sistemi, su depoları gibi ürünler sayesinde şebekeye bağlı kalmadan yaşamı mümkün kılar. İçerisinde yer alan akıllı ev paneli sayesinde ürüne bağlı olan cihazlar kontrol edilebilir, kalan su miktarı gibi verilere ulaşılabilir. Mutfağın ve ıslak hacmin üzerinde yer alan asma katı ile kullanıcılar gökyüzü manzarasının keyfini çıkarabilir. Yaşam ve uyku alanlarının tek bir hacimde ergonomik bir asma kat ile birleştiği bu model 5.6 metre uzunluğunda, 2.55m genişliğinde ve 4 kişinin kullanımına uygun.

Off Grid Özellikleri

200 lt Temiz Su, 150 lt Gri Su, 50 lt Siyah Su Deposu. Tankları Boşaltma Sistemi. Marin Tipi Maceratör WC. 12 Volt Hidrofor Sistemi. LPG’li İkili Ocak ve Gaz Alt Yapısı. Halogen Free 12 Volt ve 220 Volt Elektrik Tesisatı. Dijital Ev Kontrol Paneli. Anahtar, Priz Setleri ve Redresör Seti. Off Grid Opsiyonel Seçenekler: Kaset Tipi, Kompost Tipi Wc Sistemleri. LPG Ortam ve Su Isıtma Sistemleri (Off-Grid sistemin kapsamı ihtiyaçlar doğrultusunda farklılaşabilir.)

Devamını Göster

Standart Teknik Bitiriş ve Donanımlar

Mo.1 560 Mobil ev modelimizin özellikleri: AL-KO Tandem Torsiyonlu Dingil Seti*. AL-KO Kaplin, Fren, Jant, Lastik, Kriko Seti (4 adet). Dekoratif Boya Prosesli Performans Çeliği Şase. Hot Dip Galvanize Performans Çeliği Üstyapı Konstrüksiyonu. 7 Pin Römork Soketi ve LED Elektrik Sinyalizasyon Komponentleri. Çatı ve Cephe Isı Yalıtımı, 100mm Mineralyün. Zemin Isı Yalıtımı, 100mm Mineralyün. Coat Coil Alüminyum Kenet Çatı ve Cephe Kaplamaları (RAL 7016)*. BGS Trapez Cephe ve Çatı Kaplaması (RAL 7016)*. Thermowood Finlandiya Çamı Dış Cephe Kaplamaları. Dupont Tyvek Solid Nefes Alan Su Yalıtım Kaplaması. Isı Yalıtımlı Alüminyum Kapı ve Pencere Doğramaları. 4+16+4 Low-E Isı Yalıtım Camları. Doğal Huş Marin Kontra Mutfak ve Sabit Mobilya Grubu. Doğal Huş Marin Kontra Lambri Sistem Görünüm (Duvar ve Tavan). Duvar ve Tavan Kaplamalarına Ahşap Boya veya Vernik Uygulaması. Aşınma Dayanımı Yüksek Laminat Parke. Compact Laminant Islak Hacim Kapısı. (*Ürün özelinde değişiklik gösterebilir.)

Standart Mekanik Donanımlar / On Grid

Duş Alanında Akrilik Duş Teknesi. Temperli Cam Duş Paneli ve Seramik Duvar Kaplamaları. Konut Tipi Klasik Rezervuarlı WC (1.Sınıf). Ankastre Duş Seti ve Dolaplı Banyo Lavabosu. Konut Tipi Mekanik Ekipmanlar (1. Sınıf). Temiz Su ve Atık Su Bağlantı Noktaları. 2'li Elektrikli Ocak ve Eviye Sistemi*. Isı Yalıtımı ve Mekanik Tesisat Sistemi. Klima için Elektrik ve Mekanik Altyapı. Sıcak Su Temini için Elektrikli Mini Termosifon Altyapısı. (*Ürün özelinde değişiklik gösterebilir.)

Standart Elektrik Donanımları/ On Grid

Mo.1 560 Mobil evimizin standar elekterik donanımları: Halogen Free 220 Volt Elektrik Tesisatı. 1.Sınıf Konut Tipi Elektrik Ekipmanları. LED Dış ve İç Aydınlatma Ekipmanları.

Opsiyonel İç Donanımlar

Masif Meşe Mutfak Tezgahı. Masif Meşe Basamak Kaplaması (İç Mekan Merdiven)*. LVT (Luxury Vinyl Tile) Parke. Açılır Kapanır Tezgah Uzantısı. Pencere Çevresi Ahşap Pervaz Yapımı. Marin Kontrplak Koltuk Yapımı OO Yatak Başı ve Yatak Bazası Yapımı*.Tavan/Duvar Vantilatörü. Gazlı Ocak için Bakır Borulama Altyapısı. Soba ve Baca Sistemi*. Karbon Filtreli Aspiratör. Termosifon (30lt). Klima Sistemi. Standart veya Mini Buzdolabı (220 Volt). Çamaşır Makinesi (220 Volt). Bulaşık Makinesi (220 Volt). Fırın (LPG/Elektrik). Mikrodalga Fırın. (*Ürün özelinde değişiklik gösterebilir.)

Opsiyonel Dış Donanımlar

Mo.1 560 mobil ev modelimizde bulunan opsiyonel dış donanımlar: Coat Coil Alüminyum Kenet veya BGS Trapez Çatı ve Cephe Kaplamaları Renk Farkı. Çatı Penceresi. Kapı ve Pencere Sineklikleri. İsveç Çamı Teras Seti ve İsveç Çamı Dış Merdiven. Tüp için Kutu Yapımı. Kriko Stand. Uydu Anten Seti. Alarm ve CCTV Kamera Seti. 2kW Inverter Jeneratör Seti.

Devamını Gizle