Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve MOOBLE HOUSE ile ilgili size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.

Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız kimlik ve iletişim bilgileriniz, meslek bilginiz, eğitim durumunuz,  pazarlama bilgileriniz,   bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen diğer verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi özelleştirmek, iyileştirmek, geliştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek ve pazarlama stratejilerimizi belirlemek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortakları, grup şirketleri, hissedarları, iştirakler, adli ve idari merciler, üreticiler, tedarikçiler, iş/çözüm ortakları, kargo şirketleri, hizmet sağlayıcılar.

VLM 4 YAPI SİSTEMLERİ YATIRIM A.Ş.

Mersis No. 0925-0718-1480-0001