Tiny Otel

Hayalinizdeki konaklama tesisine kısa sürede sahip olmak veya işletme kapasitenizi artırmak için Tiny House Otel Modellerini keşfedin! Tiny House Otel Modelleri ile turizm yatırımcılarına uygun çözümler sunan Mooble House, ev sıcaklığında konaklama imkânı sağlıyor. Mooble House, 45 günde teslim olanağı ile turizm tesisi açmak isteyen kişilere en doğru çözümleri sunuyor. Farklı boyutlarda, fonksiyonel ve kompakt tasarımlara sahip modelleri yatırımcılarla buluşturuyor, turizm amaçlı işletmelerin en verimli şekilde faaliyete geçmesi için çözüm ortağı oluyor.

Tiny Kafe

İşletmenizi büyüterek ve mobil hale getirerek, daha fazla kitleye ulaşmak için Tiny House Cafe Modelleri’ni keşfedin! Tiny House Cafe Modelleri ile işletmeler daha mobil hale geliyor, farklı mekânlarda rahatlıkla varlık gösterebiliyor ve daha fazla kitleye ulaşabiliyor. Üretiminde sürdürülebilir malzemeler kullanılan ve sıra dışı tasarımıyla ilgi çeken Tiny House Cafe Modelleri, iç mekânda sağladığı akıllı çözüm, ergonomik kullanım ve mobiliteyle ön plana çıkıyor.

Tiny Ofis

Doğayla iç içe çalışmak, kurumsal görünümünüze yeni, doğal ve alışılmışın dışında bir görünüm kazandırmak için Tiny House Ofis Modelleri’ni keşfedin! Tiny House Ofis Modelleri iş hayatında mobil olmayı tercih eden, kullanıcılara farklı bir çalışma deneyimi ve ofis ortamı sunmak isteyen işletme sahiplerine özel tasarlanıyor. Doğayla iç içe çalışma imkânı sunan Tiny House Ofis Modelleri aynı zamanda Home Office çalışanlar için de tercih sebebi oluyor. Bu sayede kullanıcılar, çalışırken doğadan ilham almaya imkân buluyor.