Mo.4 450

Mo.4 450 je model Mooble House s jednosmerne šikmou strechou. Vonkajší obklad je zo zadnej strany kovový a zvyšné tri fasády sú drevené.

Mo.4 450 Home Office

Mo.4 450 Home Office je model Mooble House, ktorý spája pracovný a obytný priestor v kompaktnom produkte. Vďaka inteligentnému dizajnu nábytku je zabezpečená maximálna funkčnosť pri minimálnom využití priestoru. Dá sa použiť ako kuchynská zásuvka, doska alebo jedálenský stôl. Zároveň sú v priestore prekvapivé odkladacie plochy. Špeciálne navrhnutý pracovný priestor umožňuje byť v kontakte s prírodou. Tento model je dlhý 4,5 metra a je vhodný pre 2 osoby.

Mo.4 450 Cafe

Mooble House Mo.4 450 Cafe je model určený pre komerčné využitie. Tento model, ktorý môže slúžiť rôznym stravovacím a nápojovým službám, môže byť tiež použitý na rôzne účely, ako sú obchody a obchody.

Mo.4 700

Mo.4 675 je model Mooble House s jednosmernou šikmou strechou. Vonkajší obklad je zo zadnej strany kovový a zvyšné tri fasády sú drevené.

Mo.4 800

Mo.4 800 je model Mooble House s jednosmerne šikmou strechou. Vonkajší obklad je zo zadnej strany kovový a zvyšné tri fasády sú drevené.