Aké sú vlastnosti Tiny House?

Čo sú Tiny House General Hachtes? | Mooble House

Jednou z najväčších vlastností týchto kolesových vozidiel, ktoré sa zväčša pohybujú v rozmeroch 4 až 8 metrov, je samozrejme ich mobilita. Práve vďaka svojej mobilite sa viazanie k jednému miestu stáva minulosťou a sen nachádzať domov v rôznych mestečkách sa začína plniť. To, čo odlišuje Tiny House od iných mobilných zariadení, je jeho schopnosť ponúknuť vám pohodlie domova.

V porovnaní s karavanmi alebo stanmi, vyčnieva Tiny House najmä vďaka svojim pevným konštrukciám. Vybavenosť je taktiež ďalším z aspektov, vďaka ktorým Tiny House vyčnieva z rady. Veď predsa kuchynský drez, toaleta a posteľ sú jednými so základných elementov pohodlného domova. Navyše, ak chcete, váš Tiny House môže obsahovať aj komfortné prvky, ako je klimatizácia, umývačka riadu a rúra. Inými slovami je ideálny pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy, na úkor svojho pohodlia, ani uprostred divočiny.

Spočiatku sa môže zdať, že Tiny House sú určené výhradne len na letnú sezónu a však vďaka svojej silnej izolácií a klimatizácií sa Tiny House stáva vašim domov počas teplých letných večerov, jesenných dažďov, tuhej zimy, či prvých jarných dní. Pobyt na pláži alebo medzi zasneženými kopcami už viac nie je snom. Dokonca si môžete vašu rannú kávu užívať vždy na inom mieste v pohodlí vášho štvorkolesového domova. Pri kúpe Tiny House je dôležité vziať do úvahy infraštruktúru, na ktorej váš dom umiestnite. Hoci sa vo veľkej miere využíva napojenie práve na mestskú elektrickú a vodnú sieť, Tiny House ponúka aj možnosť sebestačnosti na základe vami zvoleného balíka vybavenosti. V ponuke nájdete stroje, ktoré zabezpečujú dennú energetickú potrebu pomocou solárnych panelov, stroje, ktoré vyrábajú hnojivo z toaletných odpadových materiálov a mnoho iných. Pre Tiny House technologický limit proste neexistuje.

Trend domovu v divočine sa stále rozširuje nie len v zahraničí, ale aj u nás, kde o milovníkov prírody nemáme cnosť. Nové technológie a výrobne možnosti môžu tak zabezpečiť užívateľom Tiny House komfort aj zábavu v divočine v jednom. Určite vám teraz hlavou prebehla myšlienka, či existujú niekde miesta, vytvorené práve pre Tiny Houses. Odpoveď je áno. Práve v zahraničí existujú rôzne zariadenia, kde si majitelia Tiny House môžu bezpečne zaparkovať svoj štvorkolesový domov. Tieto zariadenia, ktoré sa vo všeobecnosti nachádzajú v zelených oblastiach, poskytujú potreby infraštruktúry a tiež umožňujú majiteľom Tiny House stýkať sa s ľuďmi, ktorí zdieľajú podobný životný štýl. Ako spoločnosť Mooble House sa snažíme prinášať príklady týchto zariadení aj do našej krajiny a tak spoločne rozširovať Tiny House trend, ktorý pomôže nie len vám ale aj našej planéte.