Villa La Fontana

Mooble House ürünleri ile hayata geçirilen Villa La Fontana Projesi, İzmir/Urla’da gastronomi deneyiminin merkezinde, benzersiz bir konseptle konaklama imkânı sunuyor. Mo.2 800 modelimiz tercih edilerek toplam 20 Tiny House konumlandırılan tesis, 250 farklı bitki çeşidi arasında, 4 mevsim, huzurlu tatil yapmak isteyenler için adeta çekim merkezi. 84 kişilik konaklama kapasitesi sunan tesisin restoranı ve Snack Bar’ı da bulunuyor.

Villa La Fontana, tatilini lüks konaklama konforuyla geçirmek isteyenlere göre kurgulanan bir tesis konumunda. Cennet bahçesinin içinde, birbirine ideal mesafelerde Comfort ve Family Suit seçenekleri sunuluyor. Üstelik her bir tiny house’un kendisine ait verandası bulunuyor. İzmir ve Çeşme’nin ortasında konumlanmış olan tesis iskeleye 1km, plaja 1.5km mesafede bulunuyor. Göl manzarası ve açık yüzme havuzuna sahip tesis, sauna, basketbol, tenis sahası ve güneşlenme terası da içeriyor.

Evcil hayvan dostu olan Villa La Fontana Urla merkeze 3.5km, Çeşmealtı’na 12km uzaklıkta yer alıyor. Villa La Fontana, dinlenirken, çalışırken ya da tatil yaparken doğanın, temiz havanın, özel tatların keyfini lüks ve konforlu koşullarda çıkarmak isteyen tiny house severler için sıra dışı bir deneyim tesisi.

Villa La Fontana, özel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Kapasitesi ve konaklama imkânları doğrultusunda doğa severlerin farklı etkinlikleri için rezervasyon alıyor ve her etkinliğe özel yaratıcı planlar geliştiriyor. Şirket toplantılarını doğanın içinde yapmak isteyenlerin organizasyonları için konferans salonu da bulunuyor.

İzmir şehir merkezine ortalama 40 km uzaklıkta yer alan Urla ilçesi, Çeşme ve Seferihisar gibi İzmir’in diğer turistik bölgeleriyle de komşu. Urla, etkileyici doğası, gizli kalmış koyları, plajları, sanat kokan sokakları, tarihi köyleri, balık restoranlarının süslediği ve renkli teknelerin demirlediği iskelesi, dünyaca ünlü şarapların üretildiği üzüm bağları, pazarları, müzeleri, muhteşem manzaralar sunan tepeleri ve çok daha fazlası ile birçok gezilecek yere sahip. Urla’da ziyaret edilecek yerler arasında, Urla İskelesi, Çeşmealtı, Limantepe, Sanat Sokağı, Urla Bağ Yolu, Bademler Köyü, Özbek Köyü, Malgaca Pazarı ve Güvendik Tepesi yer alıyor. Urla tatilinde günübirlik ziyaret edilebilecek yerler arasında ise Seferihisar ve Urla’ya bağlı olan Yassıca Adası yer almakta.