Mo.4 450

Mo.4 450 tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal ve kalan üç cephe ahşaptır.

Mo.4 450 Cafe

Mooble House Mo.4 450 Cafe ürünü ticari amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir modeldir. Çeşitli yiyecek ve içecek servislerine hizmet verebilen bu model, dükkan, mağaza gibi farklı amaçlar için de değerlendirilebilmektedir.

Mo.4 450 Home Office

Mo.4 450 Home Office, çalışma ve yaşam alanını kompakt bir üründe birleştiren bir Mooble House modelidir. Akıllı mobilya tasarımı sayesinde minimum alan kullanımında maksimum işlevsellik sağlanmıştır. Mutfak çekmecesi, tezgah veya yemek masası olarak kullanılabilir. Aynı zamanda mekan içerisinde sürpriz depolama alanları mevcuttur. Özel olarak tasarlanmış çalışma alanı, doğa ile iç içe olmayı mümkün kılar. Bu model 4.5 metre uzunluğunda olup 2 kişinin kullanımına uygundur.

Mo.4 675

Mo.4 675 tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal ve kalan üç cephe ahşaptır.

Mo.4 800

Mo.4 800 tek yöne eğimli çatı formuna sahip bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplamaları arka cephede metal ve kalan üç cephe ahşaptır.