Mo.2 350

Mo.2 350, en kompakt Mooble House modelidir. Bu model sık seyahat edenler için iyi bir çözüm sunar. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Mutfak ve yaşam alanı, mekanda hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilirler. 3.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 450

Mo.2 450, iki kişinin kullanımına tek hacim içerisinde hizmet eden bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Mutfak ve yaşam alanı, oda içinde hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilirler. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 560

Mo.2 560, iki kişinin kullanımına tek hacim içerisinde hizmet eden bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Mutfak ve yaşam alanı, oda içinde hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilirler. 5.6 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 560V

Mo.2 560V ürüne girişin dar cepheden yapıldığı bir Mooble House modelidir. Tasarımındaki içerlek veranda sayesinde kullanıcılar kapılarını manzaraya açar ve doğa ile buluşur. 5.6 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 675 Özel Üretim

Mo.2 675 uyku ve yaşam alanlarının ayrı mekanlar olarak tasarlandığı bir Mooble House modelidir. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Yatma ve yaşam alanları birbirinden ayrışır.

Mobilyaların sürekliliği ve farklı işlevlere dönüşebilme özelliği tasarım felsefesinde benimsenmiştir. Yatma alanında bulunan katlanır duvar yatağı sayesinde, kullanılmadığı zaman farklı hobiler için yeni bir alan açılmasını sağlar. Yaşam alanında sabit bir çalışma masası olarak kullanılan mobilya aynı zamanda içerisinde depolama alanları barındırır ve açılarak yemek masasına dönüşür.

Mo.2 800

Mo.2 800 en optimum çift oda kurgusunu sunan Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Ürünün merkezinde yer alan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Uyku ve yaşam alanlarının birbirinden ayrılmış olması bu modeli 4 kişilik aileler için en verimli model haline getiriyor.. 8 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 850T

Özellikle ticari kullanım amacı ile tercih edilen Mo.2 850 T2’nin en önemli özelliği aynı araç içinde birbirinden bağımsız iki farklı yaşam alanı sağlamasıdır. Yani iki farklı otel odası aynı modül üzerinde sunulur. Ama sık sık birlikte vakit geçirmek isteyen iki ailenin yaşamı için de mükemmel bir çözüm olabilir. Ne de olsa 8.50 metre uzunluğunda bir alan!