Mo.2 450

Mo.2 450, iki kişinin kullanımına tek hacim içerisinde hizmet eden bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Mutfak ve yaşam alanı, oda içinde hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilirler. 4.5 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 560

Mo.2 560, iki kişinin kullanımına tek hacim içerisinde hizmet eden bir Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Mutfak ve yaşam alanı, oda içinde hiçbir ayırıcı eleman olmadan bir araya gelir. Bu sayede kullanıcılar hacmin genişliğinin keyfini çıkarabilirler. 5.6 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 560V

Mo.2 560V ürüne girişin dar cepheden yapıldığı bir Mooble House modelidir. Tasarımındaki içerlek veranda sayesinde kullanıcılar kapılarını manzaraya açar ve doğa ile buluşur. 5.6 metre uzunluğundaki bu model 2 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 635

Yaşam alanınız ile uyduğunuz alanı birbirinden ayırmak istiyorsanız Mo.2 635 tam size göre! Mutfak ve ıslak hacimin üzerine konumlanan asma katta gözünüzü her daim gökyüzüne açarsınız. 4 kişinin kullanımına uygun, 6.35 metre uzunluğundaki bu model fonksiyonel çözüm tutkunlarına hitap ediyor. Siz de fonksiyonel çözüm tutkunlarından mısınız?

Mo.2 675 Özel Üretim

Mo.2 675 uyku ve yaşam alanlarının ayrı mekanlar olarak tasarlandığı bir Mooble House modelidir. Ürünün merkezinde bulunan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Yatma ve yaşam alanları birbirinden ayrışır.

Mo.2 675 Ofis ve Bekleme Alanı

Mobil olmayı tercih eden işletme sahipleri için, Mo.2 675 modelinin tamamen ofis kurgusuyla tasarlanan türevidir. 6.75 uzunluğundaki yaşam alanının bir tarafı bekleme salonu bir tarafı ise sabit çalışma alanı şeklinde paylaşımlı kullanılabilir. Ya da showroom, satış ofisi, resepsiyon gibi kullanım amaçları için yaşam alanının tamamı kurumsal bir konsept doğrultusunda kullanıma açılabilir. Mekanın içinde herhangi bir bölücü eleman olmadığı için ise aynı hacim içinde farklı yerleşim olasılıkları mümkündür.

Mo.2 800

Mo.2 800 en optimum çift oda kurgusunu sunan Mooble House modelidir. Dış cephe kaplaması ağırlıklı olarak uzun kenarlarda metal ve dar kenarlarda ahşaptır. Ürünün merkezinde yer alan mutfak ve banyo bir koridor oluşturur. Uyku ve yaşam alanlarının birbirinden ayrılmış olması bu modeli 4 kişilik aileler için en verimli model haline getiriyor.. 8 metre uzunluğundaki bu model 4 kişinin kullanımı için uygundur.

Mo.2 850T

Özellikle ticari kullanım amacı ile tercih edilen Mo.2 850 T2’nin en önemli özelliği aynı araç içinde birbirinden bağımsız iki farklı yaşam alanı sağlamasıdır. Yani iki farklı otel odası aynı modül üzerinde sunulur. Ama sık sık birlikte vakit geçirmek isteyen iki ailenin yaşamı için de mükemmel bir çözüm olabilir. Ne de olsa 8.50 metre uzunluğunda bir alan!