fbpx

 

Yatırımcı

Güvenli ve verimli yatırımlar, karşılanmamış ihtiyaçlara akıllı ve ekonomik çözümler sunulduğunda mümkün olabilmektedir.

 

Tüm dünyada doğa turizminin giderek artan bir ilgiye ve bütçe payına sahip olduğu görülmektedir. Bu trendin doğal sonucu olarak mobil barınma ve konaklama ürünlerine ve bunların farklı uygulamalarına talebin artacağını ön görüyoruz.

 

Bu çözümlerimizin ilki olan Mooble House, dünyada önemli bir trend haline gelmiş Tiny House akımının Türkiye’deki endüstriyel prensiplerle üretilmiş temsilcisidir.

Mooble House‘un bir araç olması sebebi ile sunduğu en önemli 3 ekonomik avantajı sıralamak gerekirse;

1- Her cins araziyi bireysel ve/veya kurumsal olarak, kanunlar çerçevesinde  değerlendirebilmeyi mümkün kılar.

2- Bireysel kullanıcı: Mooble House kullanıcısına istediği lokasyonda tatilini yapabilme imkanı sunarken, kullanmadığı dönemlerde kiraya verebilmesini sağlar. Bu yatırımın hangi bölgede yapıldığında bağlı olarak kısa sürede geri dönüş sağlar.

3- Kurumsal yatırımcı: Mooble House, mobil konaklama sayesinde büyük arsa ve altyapı yatırımları gerektirmeden turizm işletmeleri oluşturulmasını veya var olan işletmelere en ekonomik kapasite artışını mümkün kılar.

 

Bu özelliği ile Mooble House, sınırlı kapasite ile çalışan işletmelere ve büyük yatırımların yapılamadığı dönemlerde yatırımcılara risk seviyesi düşük  bir seçenek sunmaktadır.