fbpx

MOOBLE HOUSE TINY HOUSE NASIL ÜRETİLİR?

Tiny_House_Mobil_Ev_Türkiye

Tiny House Nasıl Üretilir? Türkiye | İstanbul

#tinyhouse, Türkiye’de gün geçtikçe daha fazla popülerleşiyor. Hem farklı tesisler oluşturulmaya başlandı hem de farklı üretici firmalar Tiny House üretimine başladı. Kullanıcılar olarak çok fazla ürün satın alıyoruz ancak nasıl bir tesiste ne şartlarda bu ürünlerin üretildiğini bilmiyoruz. #mooblehouse #mobilevler ‘in üretim sahasındaki şeffaflığını bu videoda göstermek istedik.

Bizi Instagram’da Takip Edin: https://www.instagram.com/mooblehouse/

Web Sitemizi İnceleyin: https://www.mooblehouse.com/

Bizimle İletişime Geçin: info@mooblehouse.com / (0212) 212 06 74

Tiny House konsepti görüldüğü üzere Türkiye’de uzun sürelerce hayranları tarafından takip edilmeye, kullanılmaya devam edecek. Tiny House Nation programı özellikle bu akımın Türkiye’de popülaritesinin dramatik artmasını sağladı. Bu esnada pek çok kişinin merak ettiği soru ise Mooble House Tiny House ürünleri nerede ve hangi şartlar altında üretiliyor?

Bu videomuzda bir Tekerlekli Mobil Ev nasıl üretilir? Nerede üretilir ?. Bu karavan evlerde ne tür malzemeler kullanılır? Bir Mobil Ev’in Teknik özellikleri nasıl olmalıdır? Alternatif ürün ailelerine göre avantajlar nelerdir, sizleri bu bilgilerle aydınlatacağız. Bunlarla beraber daha fazla Teknik bilgiye websitemizde kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz.

Tiny House Türkiye Üretim

Tiny House Türkiye Üretim | Mooble House

Tiny House nedir?

Tiny House, İngilizce’den dilimize “küçük ev” olarak doğrudan çevirdiğimiz, minimalizm ve kısıtlı alanda maksimum fonksiyon ile tasarlanan evlerdir. Bu evler trafik karayolları yönetmeliğine uygun Yürüyen Ev de olabilir, eğer ebatları daha büyükse sabit olarakta üretilebilir. Mobil Tiny House’lar plakalı, ruhsatlı ve trafiğe kayıtlıdır. Bu sayede ürünleri dilediğiniz yere parkedip bir ev konforu yaşayabilirsiniz. Şebekeye bağlanmadan off-grid paketlerimizden faydalanabilirsiniz, bu sayede herhangi biryere bağımlı kalmamış olursunuz. Mooble House Tekerlekli Evleri imarlı veya imarsız olmasına bakmaksızın, adeta tüm dünyayı sizin evinizin arsası haline getiriyor. Tiny House kültürü, çocuklarını apartman çocuğu olmaktan kurtarmak isteyenlere de çok iyi bir alternatif olarak görülebilir. Tablet, telefon, televizyon üçgeninden kendinizi ve evlatlarınızı kurtararak Tiny House’da yeşille iç içe bir hayat yaşayabilirsiniz. (En azından hafta sonları)

Tiny House Nedir? Nasıl kullanılır sorularına cevabımızı ise https://www.mooblehouse.com/haberler/tiny-house-hareketi-nedir/linkinde bulabilirsiniz.

Tiny House konsepti ve Mooble House ile ilgili fiyat, teknik ve hukuki bütün sorularınızı bize iletişim adreslerimizden sorabilirsiniz.