Mooble House Avrupa Pazarı'nda

Mooble House Avrupa Pazarı

Avrupa’nın da Tercihi

Tüm Dünya’da pandemi koşullarının da etkisiyle trend haline gelen mobil evler her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Üstün malzeme kalitesi ve birbirinden konforlu, şık tasarımlarıyla fark yaratan mobil ev markası Mooble House ise Avrupa’nın da tercihi oldu.

Türkiye’nin öncü mobil ev markası Mooble House, 2021 yılında yurt içinde başta İstanbul’da olmak üzere İzmir, Göcek ve Antalya’da showroom’larını açtı. 2022 yılına da hızlı bir giriş yaparak önce İsviçre ve Hollanda ardından Slovakya showroom’unu açarak mobil ev tutkunlarını ağırlamaya başladı. İlerleyen aylarda Dominik, İngiltere ve Almanya showroom’larının açılışı ise heyecanla bekleniyor.

45 Günde Mobil Evinize Geçin

Mobil evler, doğada konforlu bir yaşam sürmek isteyen son kullanıcılar için en ideal çözüm olarak tercih ediliyor. Ayrıca turizm sektörü yatırımcılarının da dikkatini çekiyor. Çünkü tekerlekli modelleri ile ruhsatlı ve plakalı araçlar olarak Kara Yolları Kanunu’na uygun şekilde istenilen lokasyona çekilebiliyor. Tekerleksiz modeller ise İmar Kanunu’na uygun olarak, özellikle oda sayısını hızlıca arttırmak isteyen turizm tesisleri ve yatırımcılar tarafından tercih ediliyor.

İstanbul merkezli yerli bir mobil ev yatırım ve üretim markası olan Mooble House hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal yatırımcılara yüksek, seri endüstriyel üretim kapasitesi ile hizmet veriyor. Bireysel bir kullanıcı mobil evine 45 gün içinde sahip olurken aynı şekilde bir turizm tesisi de 45 gün içinde aktif edilebiliyor. Yatırımcılar dilerse mevcut tesislerine sezonu kaçırmadan hızlıca tekil oda da ekleyebiliyor.

Turizm Yatırımcılarına Özel Ticari Çözümler

Mooble House, yatırımcılara özel olarak kurumsal ticari çözümler sunuyor. Sezonu kaçırmadan ister tekil ya da toplu satın alma, ister kiralama modeli ile hızlı bir şekilde oda kapasitesi arttırmaya olanak sağlayan Mooble House, yeni konaklama-tesis yatırımı yapacak girişimcilere de özel projeler çalışarak eşsiz hayallerini hayata geçirmeleri için destek oluyor.

Mooble House modelleri, doğa içinde 4 mevsim konforlu otel odaları haricinde kafe, ofis, dükkân, home office ve öğrenci yurdu olarak da tasarlanabiliyor. Böylece ister mevcut bir tesise hızlı bir modül eklemek için ister sıfırdan kurulacak bir işletmenin hemen aktif olabilmesi katkı sağlıyor. Uzun ve maliyetli inşaat yatırımlarına gerek kalmıyor. Anahtar teslim çözümler ve hızlı yatırım geri dönüşü sayesinde de yatırımcının yüzü gülüyor.

Yatırımcılar Mooble House ile Tesis Kuruyor

Pandeminin de etkisiyle hem tatilciler hem de turizm yatırımcıları artık tamamen doğa içinde kamufle olmuş, bol ve özerk yeşil alanlı, müstakil oda kurguları tercih ediyor. Burada devreye mobil ev çözümü giriyor. Ayrıca mobil evler doğaya hiçbir zarar vermeden çekilerek alana getiriliyor ve sabitleniyor.

Uzun ömürlü, yüksek kaliteli Mooble House ürünlerinden oluşan yurtiçi konaklama tesisleri Sapanca, Kaş, Adrasan ve Asos bölgelerinde konaklamaya açık olmakla birlikte yakında hizmete girecek yeni projeler ise merak uyandırıyor.